Charlotte | Türkçe Altyazılı İndir


Charlotte KONUSU: 
Charlotte - Hikayemiz, bir grup ergenlik çağındaki kız ve erkeğin arasında görülen özel yetenekleri konu almaktadır. Yuu Otosaka gücünü kimseye bir şey belli etmeden kullanıp, normal, sıradan bir okul hayatı yaşamaktadır. Birdenbire karşısına Nao Tomori adında bir kız çıkar. Onunla karşılaşmasından dolayı, özel güç kullanıcılarının kaderi açığa çıkacaktır.

Anime Sevenler'in Yorumları
Çok fazla animeye yorum yapmam bu anime benim için baya değerli kısa bi seri ama hiç abartmayıp tam tadında bırakılan bi anime kesinlikle tavsiye ederim 2-3 bölüm izledikten sonra zaten her şeyi daha iyi anlarsınız iyi seyirler.

Bu animeyi izledikten sonra 2.kez izleyişiniz bir anlam vermiyor çünkü hiç bir sahnesi aklınızdan çıkmıyor ve bunu izledikten sonra diğer animlerin hepsi çok kötü geliyor.

Yeni bitirdim.Anime başlarda çok boş yapıyor hep aynı olaylar hep böyle mi sürecek derken olaylar başlıyor alıp götürüyor sizi animeyi izlemeyen izlesem mi izlemesem mi boşa zaman kaybı mı olur diye düşünmesin tıkla ordan 1.bölüme keyfine bak kardeşim.

Charlotte BİLGİLER
MAL Puanı: 7.88 / 10
İngilizce İsmi: Charlotte
Tür: Okul, Süper Güçler, Dram
Çıkış Tarihi: 2015
Bölüm Sayısı: 13
Süre: Bölüm Başı 24 dk.
Altyazı: Türkçe

Charlotte Türkçe Altyazılı İNDİR

[''Charlotte''] TURK ANİME İNDİR Keyifli Seyirler Diler...