Bungou Stray Dogs | Türkçe Altyazılı İndir


Bungou Stray Dogs KONUSU: 
Bungou Stray Dogs - Nakajima Atsushi, yetimhaneden atıldıktan sonra, ne gidecek yeri ne de yiyecek yemeği kalmıştır. Bir nehrin kenarında aç bi ilaç sürünürken, intihar girişiminde bulunan bir adamı kurtarır. Adı Dazai Osamu olan bu adam, ortağı Kunikida ile çok özel bir dedektif kurumunun üyesidir. Doğaüstü güçleri vardır ve polis ya da askeriye için çok zorlu olan davaları ele alırlar. Atsushi o bölgeye geldiği sıralarda, bölgede ortaya çıkan bir kaplanın peşindedirler. Kaplanın, Atsushi’yle bir bağlantısı olduğu düşünülmektedir ve zamanla dava çözülür. Sonrasında Atsushi, Dazai ve diğer dedektiflerle daha çok içli dışlı olacaktır.

Anime Sevenler'in Yorumları
Mutlaka izleyin. Karakterler, konu işleyiş hepsi cidden çok iyi. Üstelik çoğu karakterin isminin Japon edebiyatından olması çok güzel bir ayrıntı ve insanları edebiyata çekmek için çok iyi bir yöntem. Komedisi de gayet güzeldi, üstelik openingleri, endingleri ve çizimleri de muhteşem. Kendisi en sevdiğim animedir.

Animeyi bitirdim ve her bölümünde ayrı zevk aldım. Karakterler güzel özellikle dazai karakteri ayrı hoşuma gitti genelde bitirdiğim animelerde tekrar başladığım zaman sıkılırım fakat bunda yeniden başlamamak için kendimi zor tutuyorum.

Çok güzel düşünülmüş ayrıntılı bir yapım. Karakterlerin adlarının, kişiliklerinin ve özel güçlerinin gerçek japon edebiyatının büyük yazarlarından esinlenilerek verilmiş olması da cabası.

Bungou Stray Dogs BİLGİLER
MAL Puanı: 7.79 / 10
İngilizce İsmi: Bungo Stray Dogs
Tür: Aksiyon, Doğaüstü Güçler, Seinen, Komedi, Gizem
Çıkış Tarihi: 2016
Bölüm Sayısı: 12
Süre: Bölüm Başı 23 dk.
Altyazı: Türkçe

Bungou Stray Dogs Türkçe Altyazılı İNDİR

[''Bungou Stray Dogs''] TURK ANİME İNDİR Keyifli Seyirler Diler...