Akame ga Kill! | Türkçe Altyazılı İndir


Akame ga Kill! KONUSU: 
Akame ga Kill! - Tatsumi, kırsal kesimde yaşayan genç ve güçlü bir savaşçıdır. O ve 2 arkadaşı fakir köyleri için para kazanma hayali ile imparatorluk başkentine doğru yola çıkarlar. Ancak, büyük umutlarla geldikleri başkent, hiç de düşündükleri gibi çıkmayacaktır. Başkentin acımasızlığı ile yüzleştikten sonra hiç de düşündüğü bir yer olmadığını anlayan Tatsumi'nin yolu, bir olay sırasında Akame ve Night Raid adlı suikast örgütü ile kesişir. Bu bozulmuş topluluk karşısındaki devrimcilerin suikast kolu olan Night Raid'e katılma kararı alan Tatsumi, artık Night Raid'in yanında başkente karşı savaşacaktır.

Night Raid, görevini kötüye kullanan, halka zorbalık yapan insanlara suikast düzenlemeye devam ederken, tüm bu her şeyin başında olan başbakan Night Raid'e karşı en iyi askerlerinden oluşan bir grup kurar: Jeagers (Avcılar). Night Raid ile Jaegars'ın kapışması hiç de kolay olmayacaktır.

Anime Sevenler'in Yorumları
Bence gayet güzel animeydi gözyaşı bırakmadı ama değdi. Unutamayacağım bir anime olacak. Söylenecek başka söz yok izleyin!

Tamam çok güzel harika bir animede bu kadar üzmenize gerek yoktu be.

Bence izlenmesi gereken bir anime. Animede bir çok duygu mevcut ama ağırlıkla dram ve animenin konusu güzel: yozlaşmış ve insanlıktan çıkmış bir ülke, taşrada yaşayan sonradan şehre para kazanmaya gelen bir insan, devrim isteyen bir grup kahraman.
Bu animede her şey güzel olsun diyen insanlar göre değil. En son olarak anime müzikleri çok güzel bence.

Akame ga Kill! BİLGİLER
MAL Puanı: 7.66 / 10
İngilizce İsmi: Akame ga Kill!
Tür: Fantastik, Aksiyon, Macera, Dram
Çıkış Tarihi: 2014
Bölüm Sayısı: 24
Süre: Bölüm Başı 23 dk.
Altyazı: Türkçe

Akame ga Kill! Türkçe Altyazılı İNDİR

[''Akame ga Kill!''] TURK ANİME İNDİR Keyifli Seyirler Diler...