Kanojo, Okarishimasu | Türkçe Altyazılı İndir


Kanojo, Okarishimasu KONUSU: 
Kanojo, Okarishimasu - Kız arkadaşı tarafından terk edilmiş, duyguları paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita kalbindeki boşluğu bir mobil uygulamadaki kiralık kız arkadaş vasıtasıyla gidermeye çalışır. İlk bakışta, Chizuru Mizuhara, herkesin isteyeceği türden mükemmel bir kız gibi görünüyordu: güzel ve tatlı görünüşlü, önemseyici kişilikli. İlk buluşmadan sonra profilinde gördüğü karman çorman yorumlardan sonra, hâlâ kalbi eski ilişkisi yüzünden kırık olan Kazuya, Chizuru'nun sadece erkeklerin duygularıyla oynadığını düşünüp ona düşük puan verir. Kendisine yapılan saygısızlığa karşı sinirlenen Chizuru, gerçek benliğini gösterir: Kazuya'nın ilk düşüncelerinin tam aksine, huysuz ve küstah benliğini. Tam o sırada, Kazuya büyükannesinin bayıldığını öğrenir ve hastaneye giderken Chizuru'yu da yanında götürür. Aslında önemli bir şey olmamıştır. Büyükannesi, hep dilediği gibi Kazuya'nın sonunda ciddi bir ilişki içerisinde olduğunu öğrenince kendinden geçer. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru, sahte bir ilişki içine girmek zorunda kalırlar ve artık gerçek bir çift gibi davranmaları gerekmektedir.

Anime Sevenler'in Yorumları
Herkes ana karakterin ne kadar mal olduğundan bahsetmiş de arkadaşlar animenin olayı o zaten. Allah aşkına kiralık kız arkadaş kullanan birisi ne kadar zeki olabilir. Gözünüzü seveyim nasıl beklentilerle başladınız animeye ana karakter olarak alfa bir erkek kurt falan mı bekliyordunuz.

Bu anime herkese hitap etmeyebilir. Beni etkiledi, yaşadığım bazı şeyleri bazı kişileri aklıma getirdi. Her ne kadar harem de olması baysa da yine de hoşuma gitti bu seri. Chizuru'nun olgunluğu, dik duruşu ve şımarık bir kız olmaması.. Çizimlerin güzelliği de eklenince hoş bir animeydi.

Fena bir seri değildi beğendim ama büyük ihtimal ezik ana karakter takıntısı olanlar tilt olup izleyemez, açıkçası öyle olsaydım bende izlemezdim. Yine de benim için izlenebilir bir animeydi hatta ana karakterin böyle olması gerçekçi bir hava katmış.

Kanojo, Okarishimasu BİLGİLER
MAL Puanı: 7.32 / 10
İngilizce İsmi: Rent-a-Girlfriend
Tür: Romantizm, Okul, Shounen, Komedi
Çıkış Tarihi: 2020
Bölüm Sayısı: 12
Süre: Bölüm Başı 24 dk.
Altyazı: Türkçe

Kanojo, Okarishimasu Türkçe Altyazılı İNDİR
  • 01/04 BÖLÜM MGA
  • 05/08 BÖLÜM MGA
  • 09/12 BÖLÜM MGA

[''Kanojo, Okarishimasu''] TURK ANİME İNDİR Keyifli Seyirler Diler...